Budynek 94 c - opis:

Powierzchnia użytkowa (metraż): 141,7m², 4 pokoje. Technologia budowy: tradycyjna. Data ukończenia realizacji: 2006/07r.

Na parterze/półpiętrze: salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią i spiżarnią, holl i WC - razem: 56,0m². Z jadalni przestronne wyjście na taras. W podpiwniczeniu garaż i pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni - 30,1m². Na piętrze 3 pokoje sypialne (11,0 i 2 x13,3m²), garderoby oraz łazienka z wanną i prysznicem.

Wnętrze domu jest wykończone do zamieszkania : parkiety dębowe, schody z okładziną dębową., drzwi wewnętrzne "Lutostański", zewnętrzne - ocieplane, antywłamaniowe KMT. Gres i glazura w łazienkach, kuchni, garażu, pomieszczeniach pomocniczych. Biały montaż: Roca i Koło (wg. indywidualnych projektów aranżacji), armatura, centralny odkurzacz. Telewizja kablowa, Internet (2 operatorów teletechnicznych do wyboru), antena satelitarna. W budynku został zainstalowany system alarmowy. Okna i drzwi balkonowe - na profilach PCV. Na parterze szklenie i okucia antywłamaniowe. Garaż z automatyczną bramą segmentową ocieplaną "Wiśniowski".

Instalacja grzewcza wyposażona w dwufunkcyjny kocioł gazowy firmy "Junkers" gwarantuje ekonomiczne zużycie cieplej wody i ogrzewania. Grzejniki panelowe z zaworami termostatycznymi. W kuchni - płyta grzejna i piekarnik - elektryczne, zmywarka do naczyń. W pomieszczeniu WC - pralka automatyczna. Kompletne umeblowanie i wyposażenie domu - "IKEA".

Opłaty miesięczne za media w sezonie grzewczym wynoszą max. 550zł.

Powierzchnia działki: 143,0m².

Dojazd i dojście do budynku od strony wewnętrznego dziedzińca.

Ochrona na osiedlu Podkowa: teren ogrodzony, brama wjazdowa na pilota, domofon przy furtce w ogrodzeniu.

   Rzuty:

94c - piwnica 94c - parter 94c - piętro
Zobacz także w formacie PDF: